Rīgas Jūgendstila muzeja ekspozīcija

Rīgas Dome

Rīgas Jūgendstila muzeja ekspozīcija

Kopā ar partneriem esam izveidojuši Rīgas Jūgendstila muzeja ekspozīciju muzeja ēkas cokola stāvā. RIDemo veidoja digitālo ekspozīciju. Ir izveidots muzeja digitālais skapis (muzeja artefaktu datu bāze) un 12 dažādi digitāli objekti ekspozīciju zālēs.

2016

vairāk
Ekspozīcija "Atmiņas fenomens"

Turaidas Muzejrezervāts

Ekspozīcija "Atmiņas fenomens"

Esam izveidojuši ekspozīciju Turaidas muzejrezrvāta Pagasta magazīnas ēkā (2. stāvs).

Ekspozīcijas veltīta muzeja krājumam - kas tas ir, kā top, kā tiek saglabāts un lietots.

2016

vairāk
Jaņa Rozentāla Sapņa tornis

Saldus Jaņa Rozentāla vēstures un mākslas muzejs

Jaņa Rozentāla Sapņa tornis

Saldus Jaņa Rozentāla vēstures un mākslas muzejā (Rozentāla darbnīcas ēkā) tika atklāta ekspozīcija, kuru veidoja mūsu uzņēmums. Sienās iebūvētās vitrīnas ir izvelkamas; Rozentāla gleznošanas vietu Kurzemā karte ir interaktīva - pieskaries attēliem fiziskajā kartē, un uz ekrāna līdzās parādās papildus informācija; Saldus karte ar projekciju emocionāli paspilgtina stāstu par Rozentāla gaitām Saldū; Rozentāla dzimtas ģeneoloģiskais koks ekrānā ir ērti pārskatams - pieskaroties tas mērogojas, sniedzot papildus informāciju par dzimtas locekļiem; uz ekrāna pieejama prezentācija par Rozentāla dzīves gaitu, ko muzeja gids var vadīt no bezvadu planšetes.

2016

vairāk
Marka Rotko digitālais fenomens

Daugavpils Marka Rotko centrs

Marka Rotko digitālais fenomens

Ieskandinot Marka Rotko 111ās dzimšanas dienas svinības, Rīgā ES mājā tika atklāta māksliniekam veltīta pārvietojamā ekspozīcija. Ekspozīciju veidojām kā mobilu turpinājumu digitālajai ekspozīcijai Marka Rotko centrā Daugavpilī.

2014-09-25

vairāk
Marks Rotko - digitālā multimediju ekspozīcija

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs

Marks Rotko - digitālā multimediju ekspozīcija

2013. gada aprīlī durvis vēra Marka Rotko mākslas centrs Daugavpilī – vienīgā vieta Austrumeiropā, kur var apskatīt 20.gs  slavenākā abstraktā ekspresionista gleznu oriģinālus. Centrā ir izveidota digitālā ekspozīcija, kas veltīta mākslinieka dzimtajai pilsētai Dvinskai (Daugavpilij), kā arī viņa daiļradei, dzīvojot ASV. Digitālā ekspozīcija 200 kvadrātmetru platībā ir kā slūžas, kurās ienākot, apmeklētājs atstāj ikdienas steigu un raizes tai pus ieejas durvīm, un nokļūst meditatīvas pašapceres – Marka Rotko daiļrades gaisotnē. *

2013-04-24

vairāk

Ventspils Livonijas ordeņa pils otrais stāvs

Ventspils dome

Ventspils Livonijas ordeņa pils otrais stāvs

Sadarbībā ar partneriem ir izveidota digitālā ekspozīcija Ventspils Līvonijas ordeņa pils otrajā stāvā. Digitālie multimediju objekti papildina ekspozīciju ar atraktīvu interaktīvu saturu, sniedzot ekspozīcijas apmeklētājiem plašas un aizraujošas iespējas iepazīt Ventspils un Kurzemes vēsturi. Muzejs ir saņēmis Muzeju biedrības balvu - Gada ekspozīcija 2012 par Livonijas ordeņa pils 2. stāva ekspozīciju.

2012

vairāk

Īsa digitālās ekspozīcijas prezentācija

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs

Cēsu pašvaldība

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs

Vienā no brīnišķīgākajām Latvijas pilsētām Cēsis, tās Vēstures un mākslas muzejā (Cēsu pils) 2012. gadā tika pabeigta ekspozīcijas atjaunošana. Ekspozīcijā, līdzās vēsturiskajiem artefaktiem atrodamai arī digitāli objekti, ar kuru palīdzību tiek uzburti tēli, zuduši priekšmeti, saistošs stāstījums.

2012

vairāk
Sv. Trīsvienības baznīcas tornis

Jelgavas dome

Sv. Trīsvienības baznīcas tornis

Izveidojām interaktīvu multimediju ekspozīciju Jlegavas Sv. Trīsvienības baznīcas atjaunotajā tornī.  Uz ekspozīcijas izveides brīdi - visinovatīvākā, interesantākā, aizraujošākā digitālā muzeja ekspozīcija Latvijā. Pašiem arī bija interesanti. Guvām ne mazums jaunu, reizēm negaidītu atziņu, piemēram, peļķes attēls uz grīdas, kas viļņojas zem apmeklētāju soļiem, spēj piesaistīt būtiski vairāk uzmanības par apjomīgu enciklopēdiju uz ekrāna :) Muzejiem to vajadzētu ņemt vērā! *

Klikšķiniet šeit lai apsktatītu eskpozīciju sfēriskās panorāmas!

2010-11

vairāk

Vispārīgs ieskats muzeja ekspozīcijā. Feini, vai ne?

Latvijas Bankas apmeklētāju centrs

Latvijas Banka

Latvijas Bankas apmeklētāju centrs

2005.gadā Latvijas Banka atvēra laikmetīgu apmeklētāju centru, kas apvieno modernas muzeja un izglītošanas funkcijas, vienlaikus demonstrējot arī 100 gadu veco ēku – valsts nozīmes arhitektūras pieminekli.

Lielu daļu interaktīvo multimediju aplikāciju centra vajadzībām ir veidojis mūsu uzņēmums RIDemo. Centra ekspozīcija regulari tiek papildināta ar aivien jauniem multimedijiem.

2005-2012

vairāk